843441AM-100LF
- Mfr.Part #
- 843441AM-100LF
- Manufacturer
- Intersil (Renesas Electronics Corporation)
- Package/Case
- Datasheet
843441AM-100LF
- Description
- IC CLK GEN SAS/SATA 8SOIC
- Stock
- 97
- Quality
- Manufacturer :
- Product Category :
- Application Specific Clock/Timing
- Differential - Input:Output :
- No/Yes
- Frequency - Max :
- 100MHz
- Input :
- Crystal
- Main Purpose :
- SAS, SAS-2, SATA CPU
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Number of Circuits :
- 1
- Operating Temperature :
- 0°C ~ 70°C
- Output :
- LVPECL
- PLL :
- Yes
- Product Status :
- Obsolete
- Ratio - Input:Output :
- 1:1
- Supplier Device Package :
- 8-SOIC
- Voltage - Supply :
- 3.135V ~ 3.465V